Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Genny jön egy napja folyamatos...

Genny jön egy napja folyamatosan a ki nem nőtt bölcsességfogamból, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem szedik ki,mert erre nem vonatkozik a sürgősségi ellátás, ezzel tisztában vagyok. Valami itthoni módszer kellene.
2020. ápr. 1. 12:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Pedig ezt ki kell szedetni, mert a genny fertőzés jele, góc is kialakulhat!
2020. ápr. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Öblögess Corsodyl-lal addig
2020. ápr. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ki kell, de nem csinálják meg, illetveba szájsebészet is be van zárva, ahogy a magánrendelő is, de el van halasztva, mert "sürgősségi" ellátást csinálnak. Az meg nem ez...
2020. ápr. 1. 12:56
 4/11 anonim ***** válasza:
Gyulladt bölcsességfognamra nekem antibiotikumot írtak. Bár olyan szarul voltam tőle hogy nem tudtam volna bemenni dolgozni így csak pár szemet szedtem be. Ezután Corsodyl szájöblögető oldattal öblögettem és lement a gyulladás. Ezt megpróbálhatod ha ennyire nem jön össze a fogászat.
2020. ápr. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Egy gyulladt gennyes fog szerintem sürgősségi kategória.

Szepszist lehet tőle kapni. Persze nem holanp, de ezeket nem szokták kezeletlenül hagyni.

olvass utána itt:

[link]

2020. ápr. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Sajnos nem az, mármint akkor csak fájt, de ugye ez műtét, mert teljesen az ínyben van... Már 2 hete nem csinálták meg, sajnos ez van... Magánfogorvos is csak vészhelyzetet lát el, továbbá vidéki is vagyok.


Bár lehet holnap felhívom őket, hogy gennyes lett, legalább gyógyszert adjanak rá!

2020. ápr. 1. 13:51
 7/11 A kérdező kommentje:
Magánrendelők többsége be is zárt, körzetis meg nem szájsebész, hogy kiszedje... Nem tudom, mi legyen. Listerine van itthon, az jó lesz!
2020. ápr. 1. 13:52
 8/11 anonim ***** válasza:

Akkor azt próbáld meg, hogy háiorvossal feliratsz Augmentint vagy Dalacint. Sajnos addig nem is húzzák ki, amíg a gyulladás fennáll.

Ez igenis sürgőssegi eset!

2020. ápr. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen speci bolcsessegfogam, amit nem mindenki vallalt el, ertem. De ha nem is tavolitjak el, attol meg kezelni tudjak, fogjak, es muszaj!
2020. ápr. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 kuckóságos válasza:
Akárki akármit mond, ez biztosan sürgősségi eset, de addig tényleg nem tudják kiszedni ameddig gyulladt. Szóval először azzal kell valamit csinálnod, és utána el kell hogy lássanak. Nálunk vannak nyitva fogászatok, és fogász ismerősöm mondta, hogy ez nyilván sürgősségi eset.
2020. ápr. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!