Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehetek fogorvos?

Lehetek fogorvos?

Figyelt kérdés

Jelenleg középsulis vagyok,sajnos se biológiám se kémiám és se fizikám nincs.És gondolom ezekből kellene emeltezni.Tudok most valamit csinálni,vagy adjam fel?Azért magamtól nem fog menni az emelt úgy hogy nem tanítja senki.

Egyébként mennyire nehéz?


2020. ápr. 3. 17:40
 1/2 anonim válasza:
100%
Biológia és kémia pedig nagyon fontos, tulajdonképpen az az alapja az egésznek. Hogyhogy nincs egyik se? Ha nagyon ezt akartad akkor miért mentél olyan suliba ahol nincsenek meg ezek? Azt tudom csak javasolni, hogy menj át másik suliba de persze csak akkor ha mindenképpen ezt szeretnéd. Nehézségre szerintem nem lenne nehéz csak oda kell figyelni.
2020. ápr. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azért jöttem ide mert a környéken ez az egy iskola olyan ami nekem tetszik.Vagy nagyon gyenge iskola van,vagy egy olyan gimi ahol angol és töri szak van.A törit kimondottan útálom és németet tanulok.Először egy távolabbi gimibe szerettem volna menni ahova fel is vettek,de nem tudtuk megoldani a kollégiumot mert csak lány koli van.
2020. ápr. 12. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!