Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Átellenes oldalon húznak...

Átellenes oldalon húznak egyszerre fogat? Kaptam időpontot egy egész jó magánrendelőbe és csak húzást szeretnék mert állandóan feszít gondolom gyulladás miatt.

Figyelt kérdés

Viszont nehéz eldönteni melyik fáj jobban. Az egyik már gyökér kezelt is. Pótolva lesz majd ezért sem akarok ilyen olyan megoldást főleg hogy csoda ha két évnél tovább húzza gyulladás nélkül az is amit gyökér kezelnek. Na meg a rendelet is tiltja elvileg a fúrást.


Vagy majd mondjam az orvosnak hogy arra is adjon időpontot a gyökér kezelt fogra is?


2020. ápr. 6. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem egyszerre húzták ki a két felső bölcsességfogamat, de semmi bajuk nem volt, csak rossz irányba nőttek
2020. ápr. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Itt csak az a baj hogy az egyik jobb felül a másik bal alul van. :D


Amúgy nekem is húztak már 3-at de az egymás mellett volt és ment utána az implantátum. Ott is kettő gyökér kezelt volt és cisztás lett a gyökér és bevolt gyulladva.

Bár ha nem is húz ki csak egyet gondolom biztos meglehet majd beszélni a másik fogat is.

2020. ápr. 6. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!