Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Aki volt már fogorvosnál...

Aki volt már fogorvosnál (magán/állami) mennyire tapasztalta hogy megfelelő védőfelszereléssel rendelkeznek-e?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 6. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én fogorvosomon rendszeresen kesztyű, maszk, védőszemüveg van, az asszisztensen is ill. cipővédőt húzatnak a betegekkel - mindig

De januárban jártam ott utoljára, fogalmam sincs azóta mi van

2020. ápr. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sztk fogászathoz járok, március elején még a panoráma röntgen meg lett csinálva, aztán mentem volna kezelésre 2 nap múlva, de akkor már inkább nem fogadtak, egy régebben tömött, de lukas fog miatt mentem volna, kérdezte, a doktor néni, hogy fáj e, mondtam, hogy nem, úgy hogy akkor mondta, hogy jöjjek vissza, ha már normalizálódott a helyzet, az előtte lévő nap lett a fogkezelés lestoppolva. Amikor mentem hozzá kezelésre mindig volt rajta egyszer használatos szájmaszk, gumikesztyű, és fehér köpeny, de szerintem ezeket nem sűrűn cserélte, mert mindig nézegettem kezelés közben, hogy vér cseppes a szájmaszk /köpeny. Hiába ügyesen dolgozik azt a cuccot amit pl fúráskor vagy sűrített levegős kifújáskor ő az arcába kapja, eleve az a szájmaszk sem ér sokat, meg szemen keresztül is fertőz a vírus, már az első fertőző betegtől elkapná.
2020. ápr. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez elég bizarrul hangzik. :(
2020. ápr. 6. 22:56
 4/4 Barackoshányás ***** válasza:
Magán: volt teljes arcos maszkja, de mivel csak rápillantott a számra, nem vette fel
2020. ápr. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!