Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerülne a fogszabályzó?

Mennyibe kerülne a fogszabályzó?

Figyelt kérdés
Most szerettem volna menni orvoshoz, de jött ez a koronavírus. Nyáron leszek 17 éves és ahogy lehet minnél hamarabb szeretnék belevágni, hogy még hátha sikerül elintézni mielőtt 18.leszek.Győrbe kéne mennem fogorvoshoz. Valaki nem tudja esetleg mennyibe kerülne kb? Szerintetek ha szeptemberben eltudok menni orvoshoz, akkor még sikerül elintézni, hogy meglegyen mielőtt 18 leszek? Mert azt hallottam, hogy ez a procedúra eltarthat félévig is.

2020. ápr. 9. 11:53
 1/3 anonim válasza:
52%
Az ár nyilván személytől is függ, mennyit kell javítani rajta, és lehet hogy egy éjszakáival megúszod. Erre konkrét ár emiatt nincs, de sajnos nem egy olcsó dolog, ha állandót kapsz akkor 1 millió felett lesz szerintem az ára
2020. ápr. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1 millió felett állami támogatással? Mostoha testvéremnek 350 ezer forint volt magánklinikán.
2020. ápr. 9. 14:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Allamiban úgy tudom csak a készüléket kell fizetned 18 év alatt. Az valószínűleg 100-200 ezer forint. Nekem magánban csináljak és még én se tartok egymillional és nem is szeretnék. :D
2020. ápr. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!