Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Egy implantátum általában...

Egy implantátum általában miből áll össze?

Figyelt kérdés

Valószínű fogimplantátumom lesz, az érdekelne, az milyen részekből áll össze? Tehát pl. itt az implantológia résznél szereplő tételekből összerakna valaki nekem egy fogat, hogy mik lesznek benne?

[link]

Jól tudom, hogy egy implantátum+felépítmény+korona? Mi a különbség, hogy csavarozható vagy cementezhető?

Tudom, hogy most nem csinálják meg, a járvány után szeretném.



2020. ápr. 13. 00:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát ez egy nem is drága hely.Most utánaszámoltam fél gram csontpótlóval a legolcsóbb implanttal de ciron fej és koronával 461 ezer egy implant+fog.800ezer simán akár.

Ez attól is függ hogy mennyi csontja van az embernek és egyáltalán ezért elvállalják e.

A csavarozható könnyebben módosítható.Csavarozható fejrész(nagyon sok rendszer) de van erre csavarozható korona is(ritka).

Ennél a dentálnál már a listából is látni hogy a kétfázisúra mennek.

Van egyrészes kétfázisú+korona.De az egyenes mivel nincs szögkorrekciós fej.

Kétfázisút is be tudnak implantálni egyfázisúként,azonnali terheléssel.

De van direkt egyfázisú annak hajlítható a fejrésze,csonthiányosoknak és mélyebben rögzül.

Én csak várakozó páciens vagyok.

2020. ápr. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!