Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Koronavírus ideje alatt...

Koronavírus ideje alatt fogimplantátum?

Figyelt kérdés

Már 1 éve ki kellett húzni góc miatt a felső 8-as fogamat. Azóta ideiglenes ragasztós van, (mert csak most gyűlt ösdze a véglrgesre a pénz) de mivel a koronavírus miatt jó ideje nem voltam sehol, így nem nagyon megy be. A másik hogy az alatta lévő fog extrém mértékben elkezdett felfele nőni. Félek hogy meglazul.

Implantátumot szeretnék, de bio hpp anyagból csak pesten csinálnák meg 2 nap alatt. Én szegedről mennék, a fuvart megoldanám oda-vissza háztól házig fuvarral mindkét nap. nem tudom hogy a vírus miatt merjek e felmenni pestre. Vagy egyáltalán nyitva vannak a fogászatok? Ha tudnám hogy 1 hónap és feloldják a karantént akkor biztos hogy várnék de hónapok alatt félek hogy a többi fogam is elmozdul.


2020. ápr. 17. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Rendelet tiltja az ilyen típusú ellátásokat, csak sürgősségi terápia van, lehetőleg fogfúrás nélkül.

Majd veszélyhelyzet után térj vissza erre, addig engedd el.

2020. ápr. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazad van, köszönöm a választ :)
2020. ápr. 17. 16:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Amire a kedves kerdezo gondol az a Peek implant.

Itt van

[link]

[link]

Elerheto magyarorszagon.

Csak birja a paciens kifizetni.

2020. ápr. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

Nem is drága

700-980Euró egy darab és ebben nincs benne a beultetés+tervezés ára+a korona ami 320-360 euró

ilyet szertnék én is.

Magyarország jól teljesít.Nincs messze a Nyugati.

2020. ápr. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!