Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagy baj ha több mint 1 ève...

Nagy baj ha több mint 1 ève nem mostam fogat?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 17. 17:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Nem. A fogkefe csak összekarcolja a fogzománcot, a fogkrémbe meg ki tudja, mi van. Helyesen cselekszel.
2020. ápr. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Nekem nem. Csak ne gyere két m-nél közelebb hozzám, légyszi.
2020. ápr. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
14%

Hát figyelj, maximum neked baj. Azért, ha menned kell fogorvoshoz egyrészről tiszteld meg azzal, hogy megtisztálkodsz (alapvető higiénia része a fogmosás, pont olyan, mintha a s*ggedet nem törölnéd ki, még a szaga is stimmel), amúgy meg sok fogorvos eleve el is zavarja azt, aki nem mosott kezelés előtt fogat. Másrészről, ha rossz híreket hallasz majd a fogorvosnál (pl több fogadat már csak húzni lehet, a megmaradtak többlépcsős kezelésekkel menthetőek meg és a világ minden pénzéért sem kapsz esztétikus pótlásokat, mert a megmaradt fogaid nem alkalmasak rá, buderáj szájba pedig amúgy sem raknak akármilyen pótlást), akkor ne lepődj meg és elő ne hozakodj a genetikáddal, mert a képedbe vágják a fogót teljesen jogosan.


Nem mondták még, hogy sz*rszagú a szád?

2020. ápr. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Hellmano ***** válasza:
80%
A fog genetika kérdése. Ha rossz fogakat örököltél moshatod te agyba-főbe, akkor is kilyukadnak kihullanak. Most tudom nem egy nagy követendő példa meg stb., de anyai ágról papám soha nem mosott fogat és 80 felett is eredeti fogai voltak és nem is voltak csúnyák neki...
2020. ápr. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
És van még fogad? 😂
2020. ápr. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
kamu csak nézzétek a nevét.
2020. ápr. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy baj. Én csak február 29.-én szoktam.
2020. ápr. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
En minden ujevkor csak 🤣
2020. ápr. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
15%
Ilyen nincs. Már rég elrohadtak volna. Valószínűleg kamu / troll...
2020. ápr. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
# 9 nem feltétlen én tizenévesen volt hogy évekig nem mostam fogat és senki meg nem mondta volna rólam.
2020. ápr. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!