Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lenyelt orvosi fem drot mit...

Lenyelt orvosi fem drot mit okozhat?

Figyelt kérdés
Fogszabalyzombol tort le kb 1 centis drot darab, tuti, hogy lenyeltem, mert ki nem szedtem. Nem tudom mikor tort le, valoszinu hetekkel ezelott, de ma reggel mar nem volt meg. Leghatso fogbol csuszott ki, es valoszinu ragaskor letort. Mire szamitsak? Ez a meret meg ki tud urulni termeszetes uton? Vagy felserti valamimet?
2020. ápr. 18. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
azt még a gyomorsav is szétmaraja
2020. ápr. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
#1-es A gyomorsav biztos nem marja szét az edzett fémet. Ha hetekkel ezelőtt volt, akkor kiürült belőled. 1 cm-es darab az nem vészes.
2020. ápr. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Olyan nagynak tunik pedig. Lehet van 2 centi is, nem birom lemerni. :(
2020. ápr. 18. 23:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Orvoshoz kellett volna azonnal fordulni. Megsértheti a bélrendszert. Vérzést okozat. Beakadhat.
2020. ápr. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De nem tudtam rola, nem tudom mikor tunhetett el. Ereztem a nyelvemmel, hogy nincs ott, de azt hittem csak felakadt mashova. Ma reggel mar tutira nem volt meg, de szerintem mar hetekkel ezelott sem. Ebbe belehalhatok?
2020. ápr. 18. 23:42
 6/6 anonim ***** válasza:

2, dehogynem...

a gyomorsav pH-ja 1,5-3 közt van, egy vékony acél drótdarabot simán szétmar

2020. ápr. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!