Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek mikor nyitnak ki...

Szerintetek mikor nyitnak ki a fogorvosok?

Figyelt kérdés
Most szerettem volna intézni a fogszabályzót, most lett volna rá pénzem. Erre jött a korona,és most nem tudok menni. Szerintetek kb mikortól áll vissza a rend újra? Remélem, hogy szeptembertől újra kinyitnak mert szeretnék még beleférni a 18 alatti korhatárba.

2020. ápr. 20. 18:37
 1/8 Hellmano ***** válasza:
Szeptember-t mondanám én is.
2020. ápr. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szerintem is ősz körül már lecseng ez az egész, de olvasni mindenhol mindent:/
2020. ápr. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hamarabb. Őszig nem bírja az ki, hogy ne legyen fogászat. Az orvosok és az asszisztensek se keresnek most semmit. Ami sürgösségi ellátás van SZTK alapon ott is nagyon nagyon minimum pénzt kapnak. Másrészt az emberek sem bírják ki, hogy csak a legsürgösebb esetben látnak el. Gondolj bele, akinek fogat kell pótolni. Az hónapokig nem rághat? Vagy valakinek hónapokig fájjon a foga? Szerintem max még 1 hónap.
2020. ápr. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindenki találgat. De a veszélyhelyzet alatt nem hinném, hiszen szoros kontaktussal jár, és sajnos potenciális veszélyforrás.
2020. ápr. 22. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ebben az a gáz, hogy elvileg nem tömhetnek, csak húzhatnak

tehát választhatok, hogy ha fáj a fogam akkor kihúzza, vagy megvárhatom mire lehet minden, szenvedek hónapokat, majd lehet arra mindenképp húzni kell?

ez így elég gáz, és nem csak ennél a további szakrendeléseknél is, ahol az eddigi több hónapos várólisták csak torlódnak és torlódnak

2020. ápr. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, es folyamatos a betegek/kezelésre szorulo emberek allapot romlasa.
2020. ápr. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És miután feloldottták a korlátozásokat, akkor se jut az emberek 90%-a azonnal egészségügyi ellátáshoz, mert sokat kell várni. Némely városba/kórházba így is hónapokat kell várni 1-1 rendelésre. Ha magánba mész még akkor is sokszor. A fogászatról ne is beszéljünk. Egyszer felhívtam egy fogászatot Szeptemberben és februárra tudtak csak időpontot adni. :D Na akkor, ha járvány után hívnám őket akkor 2 évet várnom kéne szerintem. :D
2020. ápr. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na meg egyszer kellett volna menni CT-re. 1 hónap múlva adtak a kórházban. Néztem egy oldalt ami magánúton visz be a helyekre, mindent ők szerveznek. És már hívtak onnan, hogy 2 nap múlva mehetek. UGYANABBA A KÓRHÁZBA. Hát akkor mégis van hely nem? :D.
2020. ápr. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!