Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért szóljátok le sokan a...

Miért szóljátok le sokan a szegény rossz fogú embereket? Ott van Kásler Miklós. Orvosbáró. Politikus tele pénzzel. Nem hogy implantátumot nem csináltatott de a fogfehérítést sem ismeri.

Figyelt kérdés
2020. ápr. 23. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
A pénz nem egyenlő az igényességgel , ez Kásler esete. A másik hogy ha valaki rendszeresen fogat mos és eljár az ingyenes szűrésre, kezelésre ( tömés pl.), Akkor 30-40 éves korára nem rohadnak ki a fogai, ergo azért nézem le őket, mert ők is igénytelenek.
2020. ápr. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én ugyan 26 vagyok de egyik oldalt nekem is kellett implantátum. Begyulladt a gyökérkezelt fogam 2 évre a kezelésre. Viszont kispóroltam az árát. Ha én kisebb fizetésből megtudtam tenni nem értem Kásler miért ilyen.

Bár Karácsony se kutya ilyen téren. Valószínű ő sem szárazkenyeren él.

2020. ápr. 23. 21:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem nézek le emiatt senkit.

Mindenkinek a magán ügye, hogy hogyan néznek ki a fogai. Nekem is az. 😊

2020. ápr. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor beszélgessünk a Karl Lagerfeld-ről.Ruhatervező,nevével fémjelzett híres parfümök is vannak(innen ismerem).Ő miért?Egyébként Rip.Neki nem tellett rá?
2020. ápr. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy nem mindenki viseli el a szájában turkálást.

És az, hogy milyenek a fogai valakinek, az régen eldől genetikailag, ami meg nem, az az első évek táplálkozásával.


A fogak a rágáson kívül csak hiúsági kérdésként nézhetők. Amikor valaki vállalja a természettől adott kinézetét, azt megbecsülni kell, nem kritizálni. Akinek szerencséje van a fogaival, az meg örüljön neki, de ne bántsa azt, akinek nem jött össze.

2020. máj. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!