Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezelt fog be tud...

Gyökérkezelt fog be tud gyulladni? Hajhullást okozhat?

Figyelt kérdés
Fáj a gyökérkezelt fogam mellet az ínyem. Előfordulhat, hogy egy régebbi gyökérkezelés nem sült el jól, mert ott mindig is enyhe nyomást éreztem? Többször voltam több fogorvosnál emiatt, de senki nem vette túl komolyan a dolgot. Közben hullik a hajam, és ennek okát sem találják. Viszont az ínyem sokszor fáj, és érzékeny emellett a fog mellett. A "nyomás" sem túl kellemes, éppen mintha fájni akarna, de a fájdalom nem jelentkezik. Az a baj, hogy a hajam is szakaszosan hullik, és mindig akkor durvul be, amikor jelentkezik ez a dolog. Hiába megyek fogorvoshoz, az egyik azt is mondta, hogy addig kár vele foglalkozni , amíg a hajhullásnál komolyabb panasz nem jelentkezik. Fogalmam sincs kihez fordulhatnék még.

2020. ápr. 23. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Normális fogorvoshoz, aki csinál egy panoráma röntgent vagy egy ct-t
2020. ápr. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Addig meg: [link]
2020. ápr. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen, be tud gyulladni és általában húzás a vége. Én pont így jártam múlt hónapban.


Ha szedsz gyógyszert a fájdalomra az okozhat hajhullást mellékhatásként ha érzékeny vagy rá.

2020. ápr. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ott granuloma, ciszta. Ki lehet venni huzas nelkul is elvileg. Kellene rontgen
2020. ápr. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
De miért gyullad be? Ráhúzódik az ínygyulladás?
2020. ápr. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gyökércsúcs reszekció. Ha az nem jó akkor húzás.
2020. ápr. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul lett gyökérkezelve. Nekem is volt egy ilyen fogam, hogy 2 évig bizonytalanul fájdogált néha, de elviselhetően. Aztán egyik éjjel már lüktetett. Ki kellett húzatnom. Gennyes volt a gyökérnél. A hajam is nagyon hullott, és fájt az ízületem is a kezemben.
2020. ápr. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Panoráma röntgen, aztán a doki rendberakja.
2020. jún. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Megàllt a hajhullàsod kezelès utàn?
márc. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!