Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nektek volt már olyan, hogy...

Niceszisz kérdése:

Nektek volt már olyan, hogy alsó fogatok fájt, miközben orvosnál kiderült, hogy a fölötte lévővel volt a probléma?

Figyelt kérdés

Közel fél éve gyökérkezelték a jobb oldali alsó 6os rágó fogamat. Majd 2 hete fájdalmat éreztem ott, még a fülem is fájt (orvos szerint a fül csak alsó fogtól fájhat). Megijedtem, hogy sikertelen volt a gyökérkezelés és ki kell húzni. Elmentem fogorvoshoz ahol kiderült, hogy a fölötte lévő fogban volt a gubanc. Gyökérkezelték a felső 6osat és azóta semmi bajom. Ennyire átsugározhat a fájdalom? És miért nem éreztem fájdalmat ott, ahol a baj volt? Örülök, hogy jobban vagyok csak nem logikus ez a dolog.

Köszönöm

28/n



2020. máj. 5. 09:15
 1/1 anonim ***** válasza:
nem, olyan viszont már volt, hogy begyulladt az ínyem felül, erre a doki szerint alul volt a gyulladás...(teljes alsó íny normálisszínű volt, a fölső meg vörös, gyulladt)...bár nem csodálkozom, mert megdicsért, hogy de jó, hogy egy fogam sincs tömve...4 tömésem volt akkor, mondtam, hogy megírom a dokinak, aki tömte őket,hogy milyen jó munkát végzett, mert egy fogorvosnak sem tűnnek fel a tömések...szóval azóta nem járok a körzeti fogorvoshoz csak magándokihoz XD
2020. máj. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!