Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Letört a fogam, most mi lesz?

Letört a fogam, most mi lesz?

Figyelt kérdés

Még a járvány előtt gyógytömést kaptam bele,de ugye nem tudtam visszamenni.. a tömés kiesett, most pedig letört a fogam. Sajnos látszik, ha mosolygok. Teljesen kétségbe vagyok esve. Hogyan fogják ezt megcsinálni? Kifogja húzni és egy darabig fog nélkül kell lennem vagy azonnal feltudja építeni?

Bocsi, nem volt meg ilyen velem, nem tudom hogy működik :(


2020. máj. 6. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy tört le. Jobb esetben a csonkról fel tudja építeni, és nem kell húzni, de az is lehet, hogy csak pótolni lehet. Mielőbb próbálj meg fogorvoshoz eljutni, hogy ne törjön le a maradék is.
2020. máj. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szépen felépíti és koronát tesz rá, esetleg fémcsap is kell bele, hívd mielőbb a fogorvost, hogy hamar sorra kerülj és ne törjön tovább, addig ne egyél kemény dolgokat.
2020. máj. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, remélem minél hamarabb mehetek ebben a helyzetben, hátha megmenthető.. :(
2020. máj. 6. 12:27
 4/5 anonim ***** válasza:
minel hamarabb intezkedj, mert innentol csak rosszabb lesz
2020. máj. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, csak ma pont nem rendel az orvosom, ezért érdeklődtem itt, mert addig megőrültem volna.
2020. máj. 6. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!