Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Arcdagadás mennyi idő után...

Miklósi timi kérdése:

Arcdagadás mennyi idő után mullik el?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap voltam fogorvosnal. Begyulladt nagyon egy fogam. Megroggenezte.En naivan azt hittem h kihuzza. De hátulrol kifurta a fogamat,ezután tűvel felszurta,utána pedig átmosta..hat azt hittem h meghalok...feszitett stb.

Aztan haza jottem kicsit bedagadt az arcom...de most a jobb reszem bevan elegge dagadva.a szemem az arcom.borogatom.a fájás elmult . Dalacint szedek napi 3x1et..mennyi ido mire leapad!? Jov keddre kaptam idopontot..



2020. máj. 21. 11:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Antibiotikum a Dalacin.Majd kedden kinyomja az orvos a felgyülemlett gennyet.Addig nem nagyon tudsz mit csinálni vele.
2020. máj. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt. De ha lehuzza az antibiotikum a gyulladast akko kiis huzathatom ugye? Mert amin tegnap atmentem azt megegyszer neeeem..
2020. máj. 21. 11:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze.Ki is huzzák.De a fogmegtartó kezelést előnybe részesítik.Csak a gyógyszert mindet meg kell enni addig.
2020. máj. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!