Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzóval mit lehet...

Fogszabályzóval mit lehet enni suliban, ami puha, és nem kell rögtön fogat mosni?

Figyelt kérdés

Valami olyat keresek, amit nem kell rágni, de nem édes, vagy savas, így nem kell fogat mosni helyben, hanem otthon is elég.

Van valami tippetek?



2020. máj. 22. 09:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajt?
2020. máj. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én mindent ugyan úgy ettem mintha nem lenne fogszabályzóm. Talán picit óvatosabban. Rágózni is lehet, persze azt is csak óvatosan, nehogy beleragadjon.

De szerintem eleinte probálj meg ilyen apróbb dolgokat enni, ha péksütit szoktál akkor pl pogácsát vagy vannak ilyen olyan falatkák, ha otthonról viszel akár főtt kaját akkor azt is apróbb falatokban. Igazából ha nem eszel túl nagy falatokat akkor nincs probléma.

Ja és ugyan úgy haraptam mindent, és egyszer sem esett le bracket.

Nekem sajnos hamarosan leveszik a fogszabályzót, pedig en nagyon megszerettem, de ez van. Ha van barmi kérdésed nyugodtan írj:)

Egyébként te hogy állsz? Felrakták már?

2020. máj. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Amikor nekem volt fogszábolyzom akkor suli időben leginkább gyümölcsöt ettem ,mint pl:banán,málna,ananász,alma én abból a sárgát ajánlom neked ,aminek az íze enyhén édes ,de egyáltalán nem savas.Aztán egy kis yoghurt is jó ötlet. Vagy esetleg smoothie(Turmixolt gyümölcs. Egyszerű és könnyű.
2020. jún. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!