Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Melyiket választanád? Töletes...

Melyiket választanád? Töletes egyenes de eléggé sárga (kissé ápolatlannak tünö) fogak vagy kicsit görbe/szétálló hófehér gyöngyfogak?

Figyelt kérdés

A kerdes elmeleti, tegyuk fel NINCS fogfeherites, se fogszabalyzo, csak az egyik opciot lehet valasztani 😀

Melyik a jobb?


2020. máj. 23. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
az utóbbit mindenképp
2020. máj. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
33%
én is a fehér fogakat, sőt nekem az tetszik ha kesze-kusza. A sárgától hányok
2020. máj. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%
Nekem az utobbi van, eleg sok gorbe. Hiaba jo allapotban van mind, esztetikailag nem nagyon tetszik az ilyen senkinek. en mindenfelekepp az elsot valasztanam. Ha kicsit is sarga meg apolatlannak tunik, elmennek vele egy fogkoleszedesre es mar feherebb is
2020. máj. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%

A sárga, egyenes. Sokat mosnám, házi fogfehérítési praktikákat alkalmaznék. Na, meg azt ne felejtsük el, hogy orvosi fogfehérítés nélkül SENKINEK nincsen 100% hófehér foga, a fogaink színe eleve is kicsit sárgás, pont mint a csontjaink színe. Ráadásul a fogak fehérsége csak mégjobban felhívná a kusza fogsorra a figyelmet.

Magamon és máson sem tudom elfogadni a kusza fogsort és amíg megfelelően ápolja valaki azokat, a kis sárgaság pont nem érdekel.

2020. jún. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!