Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért ilyenek a fogaim? A...

Miért ilyenek a fogaim? A fogorvos tud valamit kezdeni velük?

Figyelt kérdés

Három fogamon is van folt. Vagy sárgás, vagy pedig fehérebb mint a fog többi része. Ez már kb 6-9 éves koromban kialakult. Nem tudom mi okozta, mert rákerestem interneten, de ehhez hasonlót nem találtam. Amikor voltam tömetni egy másikat, akkor megkérdeztük, azt mondta az orvos, hogy amikor anyukám terhes volt, vitaminhiány miatt alakult ki... De hát valamit csak lehet vele csinálni, nem?


Illetve van egy sárga fogam. Nem fáj, nem romlik, csak ilyen a színe. Már így bújt ki, hogy sárga volt.


Mit lehet szerintetek ezekkel kezdeni? Fogfehérítés? (Vírus miatt nem tudok fogorvoshoz menni, de kíváncsi vagyok véleményekre. Vagy ha van köztünk fogorvos, mit mond.)



2020. máj. 27. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen a csontozatod,nem tudsz mit csinálni.
2020. máj. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ha nagyon mosolygok, látszik, mert a metsző fogaim azok, nem a hátsók. (Az alsók azok, szerencsére.)
2020. máj. 27. 18:22
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Koronát tudnak rátenni. Nekem elől volt 2 fogam ilyen 'foltos'. Néhány éve megcsináltattam. Csak azt sajnálom, hogy nem korábban csináltattam meg. Nagyon sokat javult a mosolyom.
2020. máj. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
24%
Korona helyett inkább kerámiahéj, akkor nem kell annyit csiszolni a fogakból.
2020. máj. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha már csiszolnak, akkor mindegy, hogy mennyit, és akkor már ne csak egy héj legyen rajta.
2020. máj. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!