Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Éles nyilalo fájdalom foghúzás...

Éles nyilalo fájdalom foghúzás közben?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Ki akarták húzni egy rossz fogam de húzás közben eszméletlen nyilalast éreztem. Rendesen bele hasított. Ez mitől lehetett? Az orvostól nem kaptam vagyis nem kértem információt olyan rosszul lettem. Antibiotikumot kaptam előtte. Most folytatom kell még egy kúrát. Már előre rettegek.



2020. máj. 28. 11:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Ki akarták húzni vagy ki is húzták? A foghúzáss fáj, én egy tömés közben is eltudnám sírni magam, 2 érzéstelenítő után is..
2020. máj. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Még gyulladt volt a fog, ezért kell megint gyógyszert szedned, nem hatott az érzéstelenítő a gyulladás miatt.
2020. máj. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem húzták ki csak akarták.

Sztem ki se bírtam volna

Jézusom, és van rá esély hogy most se fog a kúra után lemenni a gyulladás?

A fogam néha tompán fáj, enyhe nyilalasokat érzek benne.

Ha lemegy a gyulladás azt honnan tudom? Ezek a tompa fájdalmak nyilalasok teljesen el kell muljanak vagy attól erezhetem őket ha már nem gyulladt de rossz a fog?

2020. máj. 28. 12:21
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha már nem érzel fájdalmat, reméljük a második adag gyógyszer már hatni fog, nekem eddig 1 doboz is elég volt mindig.
2020. máj. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Utolsó! Milyen antibiotikumot kellett szedned?
2020. máj. 28. 14:46
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyik fogamnál Dalacint, másiknál Augmentint, mint a kettő gyorsan hatott.
2020. máj. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia, mi lett veled azóta?
2020. jún. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Szia. Tegnap megtortent a fog eltávolítása és halistennek semmit nem éreztem.

Végül műtét lett a vége mert nem jött ki fogóval tört darabokra. Egy órát ültem a székben de kint van végre. Most gyogyulgat, ez se könnyű dolog mert varratom is van. De már fájdalom nincs halistennek csak enyhe a műtét miatt.

2020. jún. 3. 19:30
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyon irigyellek!! Nekem kb 2 hónapig fájt, es 3-4 hónap mulva tudtam enni azon az oldalon.
2020. jún. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
😊 Fájni azert nekem is fajdogal de nem az a durva fájdalom. Inkább kellemetlen, sajog, most már a varrat feszül szúr. De remélem gyorsan begyogyul. Nagyon picit dagadt be és enyhe szajzar de nem vészes. Most kicsit a varratszedes ami aggaszt. Tartok tőle. Elég sok a varratom itt is ott is. 😐
2020. jún. 4. 07:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!