Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzó rövid ideig?

Fogszabályzó rövid ideig?

Figyelt kérdés
Van itt olyan, akinek volt fogszabályzója, de nem volt fent egy évet sem? Tudnátok előtte-utána fotót mutatni?
2020. jún. 1. 03:16
 1/3 anonim válasza:
nekem még nincs fent egy éve, és már tervezi a levételt a fogorvosom, de én nem szeretnék tőle megválni🥺
2020. jún. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ennyire szereted? :) Egyébként mi volt a gond a fogsoroddal, hogy ilyen gyorsan helyrerakták? Nekem jövő májusban lesz az esküvőm, szeretnék addigra szép mosolyt (igen, időben jut eszembe..), de nem tudom, hogy lehetséges-e. Annyira azért nem vészes a helyzet.
2020. jún. 2. 18:17
 3/3 anonim válasza:

Szerintem megéri tovább fent hagyni. Nekem 2 évig volt fent, több mint 1 éve pedig éjszakai fogszabályzót használok folyamatosan. Sajnos egy kis idő után 1-2 fogam kezdett újra eltolódni, pedig az állandó alatt az utolsó fél év már csak azért kellett, hogy biztosra menjünk.

A sok kifizetett pénz és a "szenvedés" miatt szerintem jobb egyszer túlesni rajta és kivárni, hogy jó és végül tartós legyen az eredmény. Ha nem szeretnéd, hogy annyira látszódjon, akkor ne fémet válassz.

De így is jó lesz az esküvő. Ne aggódj és mosolyogj büszkén :)

2020. jún. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!