Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Letört egy negyed a bölcsesség...

Hankokik kérdése:

Letört egy negyed a bölcsességfogból De az az inny alatt van jelen pillanat .Az orvos megtudja menteni?

Figyelt kérdés
Köszönöm a valaszt!

2020. jún. 2. 16:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szia.

Akkor most nem is látszik semmi belőle? Ami letört nem volt szuvas?

Sajnos nekem is ig, indultak a bolcsessegfogak. Elkezdett nőni és tört lefelé időnként egy egy kis darab, végül így alá tört. Persze ott tovább szuvasodott.

Kihuzattam és akkor mondta a doki hogy már csontba szuvasodott a fogam.

2020. jún. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szia hat lyukas volt a fog csak elidoztem vele es letort belole de latszik tobb mint a fele ,de ahol nem latszik ott az íny takarja ,holnap megyek fogorvoshoz remelem megoldja ...
2020. jún. 3. 19:00
 3/16 anonim ***** válasza:

Ha íny alá tört nem biztos sajnos hogy menthető.

Ha íny felett van az egész akkor tomessel meg talán tudja menteni de sajnos a bölcsességfog ilyen.

Elkezd szuvasodni és törik darabokra.

Nekem tegnap vették ki de csak néztem nagyot hogy csontig szuvas volt pedig fel éve még semmi nem volt rajta.

Húzni se tudta mert nem tudta megfogni mert tört folyamatosan darabokra. Reméljük a tieddel meg tud valamit kezdeni a doki.

2020. jún. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Alsó vagy felső bölcsességfog?
2020. jún. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Alsó bolcsessegfog
2020. jún. 3. 19:14
 6/16 A kérdező kommentje:
De chilix mexikoi kukoricara haraptam ra es ugy tort le..
2020. jún. 3. 19:17
 7/16 anonim ***** válasza:

Hát az nem puha dolog volt akkor.

Vigyázni kell vele mert ha szuvasodik nagyon elgyengül. Fájni nem szokott?

2020. jún. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hat fajni nem fajt soha , de most szerintem hogy megsertette az ínyt az éles fog azert fáj
2020. jún. 3. 19:28
 9/16 A kérdező kommentje:

Mert tobb mint a fele megvan , de ahol letort a fog az az íny alatt van, Szoval

Nem tudom hogy mi lesz 😅 de lehet hogy csak a koronanak a teteje tort le es kozepen meg lyukas ugye , es az íny meg ra nőt egy kicsit

2020. jún. 3. 19:32
 10/16 anonim ***** válasza:
Addig jó míg nem fáj. Szorítok hogy menthető legyen. Majd írd meg mit mondtak holnap.
2020. jún. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!