Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha vissza gyullad a gyoker...

Ha vissza gyullad a gyoker kezelt fog akkor az mar nem menthető meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 6 nappal ezelőtt be gyulladt a fogam fel dagadt az arcom is eleg szepen. Kaptam ra dalain C antibiotikumot amit be is szedtem. Amikor voltam a fogorvosnal gyulladt foggal elkezdte gyoker kezelni es nyitva is hagyta a fogat. Gondolom hogy fojjon ki belole a genny. De a fenn nem ott folyott ki hanem az inyemnel a fog felett lett egy nagy púp ami kifakadt es azon urult ki.

Ki szedte a doki az idegeket meg mindent megcsinált de nem tömte vissza hanem majd csak jovohet csütörtökön megyek meg vele vissza. Beszeltem minden gyógyszert elapadt az arcom is . De meg érzékeny a fogam vagyis az igy felette lehet hogy vissza gyulladt? Akkor megint fel fog dagadni az arcom es megint gyógyszer utanna meg kihúzzák? Felek ettol nagyon.



#gyulladás #Gyoker kezelés
2020. jún. 5. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Keress egy másik szerelőt.

De megpróbálom átrakatni a kérdésed a közlekedés kategóriából az egészségbe.

2020. jún. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ajjj basszus nem figyeltem pedig egészség e akartam . Ki tudok torolni innen?
2020. jún. 5. 18:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudod, de jeleztem a moderátoroknak, kis kitartás és átrakják.
2020. jún. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mar megis van nagyon szepen Koszonom :)
2020. jún. 5. 18:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs mit.
2020. jún. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!