Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogszabályzomból az egyik...

A fogszabályzomból az egyik "tappancsból" kijött a drót. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy kéne visszarakni, hogy ott is maradjon, valami tipp? Fogorvosomhoz nagyon nem szeretnék visszamenni, mert utálom és messze is van...
2020. jún. 6. 23:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Muszaj pedig hozza visszamenni, minel hamarabb. A barkacs kizart. Abban remenykedhetsz, hogy most nem tul drasztikusan allitotta be a fogaidat, de az a bizonyos fog addig kimarad ebbol. Vissza is lehet csinalni, ha rossz iranyba mennek, de elveszett ido lesz.
2020. jún. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Oldalrol vissza tudod dugni. Ha nem sikerul vagy ujra kijon, nyugodtan vagd le. Nekem ezt mondja mindig a dokim, hogy akkor inkabn vagjam le- legutobb nem tettem, es valahogy kajalas kozben letort es lenyeltem. Nem lett bajom, de akar lehetett is volna.
2020. jún. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A szemfogamnál történt ez, szóval nem fogom tudni visszadugni, de a fogorvosom is mindig kézzel pattintja be valahogy, és ebben kéne tipp. Belenyomom a tappancsba és utána fölfelé? vagy hogyan kéne?
2020. jún. 7. 00:04
 4/7 Barackoshányás ***** válasza:
Gumiligatúrás? (ha új drótot rak be, szokott a bracket-ekre gumit rakni?)
2020. jún. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem, az már nincs rajta. Csak szimplán kipattant.
2020. jún. 7. 19:30
 6/7 Barackoshányás ***** válasza:
Akkor szerezned kéne olyan gumit. Ha az orvostól nem is, netről tudsz rendelni. Azzal vissza tudod illeszteni
2020. jún. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt a házi sufnituningot nem kellene erőltetni. Vissza kell menni a dokihoz és kérni rá gumit. A te érdeked, hogy minél előbb kész legyen, a házi tákolás meg több kárt okozhat, mint hasznot. (Lepattanó brekett, drót törés, stb. amit majd javíttathatsz egy vagyonért.)
2020. jún. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!