Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 2 éve nagyon büdös szájszaggal...

2 éve nagyon büdös szájszaggal küzdök, próbáltam már gasztroenterológust is, de elküldtek,mert nem találtak semmi problémát, fogaim rendben vannak nincs ott sem probléma... Egyszerűen már megőrülök nem beszélek senkivel...?

Figyelt kérdés

2020. jún. 7. 23:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nem hajtod túl magad?

Kolléga amikor ezt csinálta,iszonyatos bűz áradt belőle!

2020. jún. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy túl hajtom magam?
2020. jún. 7. 23:22
 3/16 anonim ***** válasza:
Keveset pihensz.Egyik munkából mész a másikba.
2020. jún. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
21.én leszek 17 éves és nagyon megkeseríti az életem...
2020. jún. 7. 23:29
 5/16 anonim ***** válasza:
58%
Mandulád nézesd meg az is okozhatja
2020. jún. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot. Fogorvosnál kell megnézetni?
2020. jún. 7. 23:31
 7/16 anonim ***** válasza:

Manduláddal fül-orr-gégészetre menj de a háziorvos is megtudja nézni, ő ha lát valamit ami számára nem egyértelmű akkor úgy is a gégészetre küld. Egyébként ha tényleg szájszag akkor lehet emésztési probléma is a háttérben. Legegyszerűbb ha ilyen panaszokkal elmész háziorvoshoz, megmondod hogy eddig kiknél jártál, és ő betud utalni pár helyre, van ahova csak beutalóval mehetsz, van ahova simán is. De hogy ne fuss felesleges köröket legjobb első körben háziorvossal beszélni.

Én emésztési problémákra tippelek és megeshet hogy a gyomorszáj nem záródik megfelelően ezek mellett és ez okozza a szájszagot. De lehet más is.

2020. jún. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nincs lyukas fogad?
2020. jún. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Bocsi, azt pont kihagytam az olvasasban h jok a fogaid.. akkor emesztesre tippelek en is
2020. jún. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönök mindent. Esetleg mentális probléma (pl csak elhitetem magammal hogy szájszagom van, de a többiek nem érzik) lehetséges, vagy hülyeség?
2020. jún. 7. 23:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!