Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Három hónapja nyitva van egy...

Három hónapja nyitva van egy fogam a koronavírus miatt. Kb mekkora az esélye, hogy a gyökércsatorna ennyi idő alatt szétrohadt és ki kell húzni?

Figyelt kérdés
Egy arcdagadás miatt március 14 körül a Szentkirályin arra jutottak, hogy minden bizonnyal egy rosszul gyökértömött fog miatt történt a dagadás, nem nagyon kutatták az okát (ha autószerelőhöz mentem volna a panasszal, akkor valszeg kicserélte volna az olajat). A fogat felnyitották, a gyökértökmést kiszedték (felső 5-ös) de nem jutottak a gyökércsúcsig, jövő héten folytatják. Természetesen az arcdagadás megszűnt, semmi köze nem volt a foghoz, feleslegesen nyitották ki. Jövő héten hétfőn már nem fogadtak a "koronavírus" miatt. Három hónapja nyitva van a fogam, július 7.-re kaptam időpontot a rendes fogorvosomhoz. Ennyi idő alatt mekkora az esélye annak, hogy a fog belülről elrohadt, és a "koronavírus" miatt el kell távolítani?

2020. jún. 22. 19:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy elrohadt. Nekem volt hogy 6.hónapig volt nyitva a fogam, az is gyökér kezelés alatt állt. A dagadás a fogtól volt hidd el.
2020. jún. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!