Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Retenciós átlátszó fogszabályz...

Retenciós átlátszó fogszabályzókészülékkel nektek is fájt a fogatok?

Figyelt kérdés
Levették a napokban az állandó fogszablyzómat es most éjszakait hordok. Erzem, hogy faj benne a fogam reggelre de egybekent kenyelmes. Felek, hogy visszarendeződnek a fogaim a készülék ellenére is. Van tapasztalatotok? Nektek is fájt eleinte a fogatok?
2020. jún. 26. 09:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem nem. Csak mikor hosszu ido utan alkalmankent akartam viselni, akkor ereztem azt, hogy feszulest okoz, es ugy hagytam el egy ev utan a viseleset.

Par nap utan meg lehet szokatlan, nincs 24 oran at a megszokott feszules. Ha ezt kitartoan viseled, akkor nem fognak. Illetve 20 ev utan kis eltolodas az also fogaimnal lett, de a tanacs ellenere nem viseltem ugymond egy eleten at alkalmankent.

Jo neked, hogy kenyelmesnek talalod. Nekem nyalzast okozott, alig vartam, hogy vege legyen.

2020. jún. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!