Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerülhet a fogszabályzó?

Mennyibe kerülhet a fogszabályzó?

Figyelt kérdés
Július 9.-én leszek 17éves,és idáig hallgattam a fogszabályzót, de sürgősen el akarom kezedeni, mert hátha még igénybe tudom venni az állami támogatást. Felhívtam a fogorvost, és kértem időpontot, hogy megnézze fogaimat, és elmondja hogy mi a teendő.július 14.-re kaptam időpontot. Kérdezte, hogy diák vagyok-e még, és mondtam hogy igen, és szó szerint azt mondta, hogy így is baszott drága. Most kicsit megijedtem mert én úgy számolgattam, hogy 60-70 ezerből megúszhatom. Mert azt olvastam, hogy 18 éves kor alatt, az állam 80%-ot támogat. És ha 150 ezer körül van állkapocs csontonként a fogszabályzó plusz a kezelési költségek, akkor kb 60-70 ezerből meg kéne úszni. Szerintetek kb mekkora összegre számítsak? Mert most megijesztett, hogy nagyon drága.

2020. júl. 3. 19:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Én már ugyan nem vagyok 18 de nekem úgy caklipakli olyan 700-800ba van benne. Felragasztás, állítás, levétel. De ha odamész állapotfelmérésre kérj árajánlatot.
2020. júl. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!