Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Jobb a pitts 21 fogszabályozó...

Jobb a pitts 21 fogszabályozó rendszer, mint az önligírozó?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy az önligírozó tovább fejltesztettje. Még rövidebb kezelési idő vagy mi lehet a fő ok, hogy megérné a + 100K Ft kb.? 19 éves vagyok

Q


2020. júl. 7. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mennyire aktuális még. Sokkal rövidebb kezelési idő, kevesebb fájdalom/kellemetlenség. Jobban szét tudja húzni az íveket (több fog lesz látható mosolygás közben), szinte mindig foghúzás és műtét nélkül lesz gyönyörű a fogsor.
2021. ápr. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már szeptember óta fent van a felső, és november óta az alsó pitts.😃
2021. ápr. 29. 08:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Szupi, akkor mar biztos nagyon latvanyos a valtozas. Hol csinaltattad?
2021. ápr. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Feherdent szegeden. Március szerettem volna, de hála a koronának nem bírtam a maradék 1-2 rossz fogamat betömetni. Kb 180k-val többett kellett fizetnem mint márciusban kellett volna a fogszabiért, mert felment az ára ennek is...
2021. máj. 2. 08:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Basszus, az szivas, sajnalom :( De azert elegedett vagy eddig a valtozassal?
2021. máj. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!