Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Reggelente rohadt kellemetlen...

Reggelente rohadt kellemetlen szájszaggal kelek,mert egyik fogammal baj van. a doki "megcsinálta", gyógytömés minden, másnap ugyanolyan büdös. Most ilyennel mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Hagyjam hogy a végtelenségig fejjen meg? Lehet másikat kéne keresni..

2020. júl. 10. 11:23
 1/7 anonim válasza:
64%
Mossál fogat ! Vagy igyál sok vizet !
2020. júl. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

Mossál fogat és használj szájvizet

A gyógytömés meg egy olyan dolog, hogy darabokban hullik aztán egy nap fogja magát aztán kiesik és kész, sok értelme nincs

Reggel egyébként mindenki büdös szájszaggal ébred mivel ki van száradva a szervezet ezért is kell reggel felkelés után egyből inni

2020. júl. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Este használj szájvizet. Én ha használom, akkor reggel ugyanolyan friss a leheletem, mint amikor lefekszem.
2020. júl. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Én fogmosás után mégegyszer át szoktam dörzsölni a fogaimat fogkrémmel, amit már nem öblítek ki. Ez valamennyire bevált, hosszabb ideig tart a hatása, mint a szájvíz és picit fehérebbek is tőle a fogaim.
2020. júl. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ez lenne a normális szerintem, ha este használok szájvizet akkor reggel is friss marad... Ezzel szemben olyan, mintha egy döglött macska lenne a számban. Mintha egyik fogamból apránként jönne a vér, ami így napközben nem tűnik fel, de az este alatt felgyülemlik. (ez csak egy hipotézisem)

Míg gyógytömés volt benne addig reggelente semmi problémát nem tapasztaltam, aztán utána ugyanolyan pocsék volt. Mióta megcsinálta is szintén, bár annyira nem halálos a szag tán, mint előtte. Fogselyem segíthet?

2020. júl. 11. 08:13
 6/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk lehet egy másik fogból származik a szag..
2020. júl. 11. 16:19
 7/7 anonim ***** válasza:

Mandulakő? Nyitott gyomorszáj?

Vagy menj vissza és mondd el neki, amit itt nekünk leírtál. Ha fogászati jellegű a probléma, meg fogja találni az okát.

Este fogselyem + fogmosás, ébredéskor sem büdös a szám, vagy legalábbis nem menekül el tőle senki.

2020. júl. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!