Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire fáj a fogszabályzó...

Mennyire fáj a fogszabályzó felrakása? Milyen fajta fogszabályzók vannak? Melyiket javasolnátok?

Figyelt kérdés

2020. júl. 14. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit. Nagyon sokféle van. Hadd ne mi döntsük el, hogy melyikre van szükséged, azt a fogorvos fogja eldönteni.
2020. júl. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem azt akartam, hogy eldontsd, hanem, hogy kinek mi valt be, van-e amit kulon javasol.

Bevalt szin, ami nem csunyit stb.. azt nem az orvos valasztja.. Sot a tobbit sem az orvos, hanem Inkabb a penztarca

2020. júl. 14. 22:55
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Felrakás egyáltalán nem fáj.

Nagyon sokféle létezik: hagyományos, éjszakai kivehető, önligírozós, belső állandó, invisalign stb. Ezeken belül is van többféle márka, kivitelezés, régebbi- továbbfejlesztett verzió...

Valóban nem az orvos választja, de segít eldönteni, hogy neked melyikkel lesz eredményes a fogszabályozás. Felrakathatod az olcsót, vagy a kevésbé feltűnőt is, de egyáltalán nem biztos, hogy az a te problémádon segíteni tud.

A színt döntsd el te, ha mégsem tetszik akkor a következő kontrolon kérhetsz másmilyent.

2020. júl. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ertem! Koszonom a valaszokat!


4#! Kicsit kinaiak meg ezek a fogszabalyozo fajtak, de majd belejovok.😃

Remelem nekem sem fog fajni, ez megnyugtato.

2020. júl. 14. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!