Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Magánfogászaton a fogorvos...

Magánfogászaton a fogorvos dönti el, hogy melyik fogamat teszi rendbe elsőbb?

Figyelt kérdés
Nekem most az egyiknek a sarka tört le, azt szeretném elsőbb rendbe rakatni mert nem fáj csak vágja a nyelvemet, aztán egy másik időpontba mennék tömésre a másik fogammal. Magánrendelésen felülbírálhatja a döntésemet a fogdoki? Vagy ha én azt mondom , hogy elsőbb az esztétikai javítást kérem akkor azt fogja megcsinálni?
2020. júl. 20. 11:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Te fizetsz neki, nyilván a te igényeid szerint fog dolgozni. Javaslatot tehet, de ha nem valami ostobaságot kérsz, felülbírálni nem fog.
2020. júl. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Két fogat is megcsinálnak egy ülés alatt, nem kell választani.
2020. júl. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az tudom de sajnos nem úgy állok anyagilag, 1 hónapba max egy fogjavítás fér bele.
2020. júl. 20. 11:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Ajánlhat sorrendet, de ha te odamész és mondod hogy egyszerre mennyit és milyen sorrendben akkor úgy fogja csinálni. :)
2020. júl. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A konzultáció pont erre való, ott meg lehet beszélni a kezelési tervet. Mit miután hogyan mikor. :)

Nyugodtan megmondhatod hogy a törött fogad legyen az első mert az okoz fájdalmat. A másikra jövő hónapra adjon időpontot.

2020. júl. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van két lyukas fogad. Mondhatod, hogy melyikkel szeretnél kezdeni. Ő azt fogja csinálni. Neki mindegy.. Maximum azt mondja, hogy inkább a másikkal kéne, mert az rosszabb. Vagy belemész vagy nem. De elküldeni akkor se fog. Ez a Te döntésed lesz.
2020. júl. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amennyiben van más sürgősebb dolog, akkor el fogja mondani, hogy érdemesebb azzal kezdeni, amit nyilván a te érdeked megfogadni, de ha elmondod, hogy te mire gondoltál, akkor biztos meg tudtok egyezni.
2020. júl. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Te döntöd el mivel te fizetsz neki. Nekem is volt h felkellett vagni az inyem mert ranott az egesz inyem a fogamra, es alatta ki kellett huzni a fogam ami gyulladt volt. Azt javasolta, hogy eloszor antibiotikumos kezelés, mert nagyon fog fájni ha gyulladtan húzza ki, de en megkértem h mivel mar nagyon sokat szenvedtem miatta, húzza ki, gond nélkül kihúzta, igaz hogy belepusztultam ugy fajt de nem vont kérdőre, csak figyelmeztetett a kovetkezmenyekre
2020. júl. 21. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!