Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerul a fogszabalyzo?

Mennyibe kerul a fogszabalyzo?

Figyelt kérdés
21/L. Mennyibe kerul osszesen egy fogszabalyzo? Kivancsi vagyok a magan es a nem maganrendeloi ar kulonbsegere,es mi a velemenyetek,hogy inkabb hol ajanlatosabb csinaltatni. Es ha nem maganban akkor egeszseghazba kell menni?(sztk,rendelointezet)

2020. júl. 31. 17:40
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Ezt senki nem tudja. Függ attól, hol csináltatod, mennyire komplikált eset vagy, kezelési időtől és kiegészítőktől. Leírhatom az én készülékem árát, de azzal nem leszel előrébb. Én a helyedben kinéznék néhány szimpatikus helyet és kérnék árajánlatot az orvosoktól. Mindenképpen számíts arra, hogy szükség lesz panoráma röntgenre, fogak rendberakására, esetleg szájpadlás tágítására, ehhez adódik hozzá a készülék ára és a kezelési díj
2020. júl. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A 14 éves unokámnak TB re, iskolaorvosi ajánlással, 3 éve meghaladta a 100000.- ft-ot. Csak a miheztartás végett írtam...
2020. júl. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én 37/N vagyok, magánorvostól kérdeztem, hogy fehér fogszabályzó mennyibe kerül. Azt mondta, hogy állcsontonként 140 ezer, tehát 280, amit lehet három részletben fizetni. De én olyan magánhoz járok, aki a ház aljában rendel, tehát nem ilyen fogklinikára, ahol 5 ezer csak az, hogy beléptél a váróba.

A fém színű persze olcsóbb, de azt ennyi idősen nem vállalom be.

Számold hozzá, hogy előtte röntgent kell csinálni, ami most 7 ezer Ft, ha fogat kell húzni az olyan 15-20 körül mozog. Aztán miután feltették, akkor havonta kell menni húzásra, az azt hiszem olyan 5 ezer.

Hó végén megkérdezem a körzet szerinti fogorvost, hogy ő mennyiért csinálja.

2020. júl. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
1 - pont a lényeget nem közölted szegény lánnyal, nyugodtan leírhattad volna, ezért kérdezte, hogy legyen rálátása az árakra.
2020. júl. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
De pont ez az, hogy attól, hogy az enyém 120 ezer/ ív, az övé lehet, hogy a közelében sem lesz
2020. júl. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem 145ezer volt egy iv, ez volt a legolcsobb. Plusz havonta 5-10 ezer az aktivalas.
2020. júl. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálunk 165.000ft a láthatatlan 200.000ft plusz havonta az aktíválás 10.000ft.
2020. júl. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azt kifelejtettem,hogy magánrendelő.

De az ár sok mindentől függhet.

2020. júl. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem 30-40 ezer volt a mintavetel, rongtgen stb.

180, vagy 200ezer/iv maga a keshulek es az allitasokert fizetek 10-20 ezret.

Budapesti maganrendelőbe járok, lehet egyebkent a készüléket is reszletekben fizetni. A harapasemelo, szajpadiv benne van az arban. Az elso konzultáció is ingyenes volt.

2020. aug. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem lenne ciki 37 évesen sem a fogszabi, de mindegy...


Nekem is kb, mint az utolsónak. 190/ív az önligírozó fém, 6-8 hetente 12 ezer az állítás, volt röntgen meg egyebek, olyan 30-35 ezer és a végén a helybentartók még 50 körül. Bp-i magánklinika.

18 felett már semmi kedvezmény nem jár.

2021. aug. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!