Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Amikor fogorvoshoz megyek...

Amikor fogorvoshoz megyek akkor nagyon hamar rámjön az öklendezés.(többi lent) Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Túl erős a garatreflexem,amikor beülök a székbe megnéz pár fogat az orvos és annyi volt mert elkezdek öklendezni és utánna már nem tudom nyitva tartani a számat.Tudnátok nekem írni valami praktikát mert meg kéne csinálni pár fogamat mert nagyon görbe a fogam fogszabályzó kell.Már azt tervezem hogy kinézek egy rendelőt ahol bódításban is csinálnak fogászati kezeléseket és elmegyek oda hogy legyen megcsinálva a fogam mert így még mosolyogni se tudom mert nagyon szégyelem a fogamat hogy görbe.Aki hasonló cipőben jár az írhat.

2020. aug. 5. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak annyit, hogy orron át vegyél levegőt.
2020. aug. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne csukd be szemed,és vegyél nagy levegőt.
2020. aug. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem ezen segített egy szem nyugtató amit a rendelőben kezelés előtt adtak. Ez ellazított és nem öklendeztem.

A doki azt mondta hogy az öklendezés sokszor a félelem miatt van. A test így tiltakozik az idegen tárgyak ellen a szájüregben. Így a szorongást kell megszűntetni. Nálam bevált.

Viszont nem mindegy milyen bogyó mert valamelyik nem jó a lidocainnal együtt. (én Seduxen-t kaptam. A dokinál érdeklődj a lehetőségekről)

2020. aug. 18. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!