Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Félig kitört fogat meg lehet...

Félig kitört fogat meg lehet még menteni hozzáépitéssel vagy csak a húzás jöhet szóba ?

Figyelt kérdés
A fog fele kitört.
2020. aug. 6. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

A fog állapotától függ. Ha szuvas, vagy esetleg már elhaltak az idegek nem szórakoznak vele. Nekem durván le volt törve egy hátsó fogam, nekem kiszedték úgy fostam mi lesz, mert alig lehetett hozzáférni, de semmi gáz nem volt bár én imádom a fogorvosom :D ha egészséges lehet megmentik neked (:

2020. aug. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Vannak magánrendelések, ahol előtte-utána képeken mutogatják, hogy nagyon durva letöréseket is tudnak rekonstruálni. Kérdés, hogy melyik éri meg, kihúzni egy félig megmaradt fogat és implantátumot csináltatni vagy egy fél fogat rekonstruálni ? A fog szerintem elhalt, tényleg hiányzik a fele (nem alulról, oldalról).
2020. aug. 6. 18:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is van egy hasonló fogam. Oldalról tört le a fele de már a belseje szuvas is. Így nekem tuti húzás sőt műtét lesz belőle. Felni nem félek mert 2 bölcsesség fogat műtöttek nemrég így ez már semmiség nem lesz 😄
2020. aug. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!