Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ma voltam fogorvosnál, 5...

Ma voltam fogorvosnál, 5 darab lyukas fogat talált és egyesével fogja betömni?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy valakinek 3-4 darabot is tömtek egyszerre... Ráadásul előtte leszedi a fogkövet is, így a maival együtt 7 alkalom lesz belőle... Attól is félek, hogy nehogy megint bevezessék a fogászati "tilalmat" és megfajduljon közben az egyik (szerencsére most egyik sem fáj)

Szokás így egyesével tömni?


2020. aug. 6. 23:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha túl nagyok, vagy nem esnek közel egymáshoz, akkor szokás. De kerheted, ha te többet szeretnél egyszerre.
2020. aug. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy csinálták hogy minden egyes fogra külön időpontot adtak. 🙂
2020. aug. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy a fog felülete nagy, nem a lyuk (tehát gondolom a hátsó fogakon vannak a lyukak, ha jól értem, illetve az biztos, hogy távol egymástól, kettőt látok én is) De gondolom akkora gáz csak nincs, ha nem fájnak... Kicsit aggódok, jó lenne hamarabb túl lenni rajta.
2020. aug. 6. 23:58
 4/6 anonim ***** válasza:
38%
Mond neki hogy nagyon fáj, ha eszel akkor is, minél hamarabb be fogja tömni!
2020. aug. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Persze hogy lehet én se birnek ki egy nap ennyi fájdalmat

szép apránként csinaltattam meg de ez inkább az időpontoktol fugg inkább

Mert van ahol annyira betel a táblázat hogy egy hónapra ra kapsz időpontot ha nem faj akkor nincs baj de ha faj és nem akarsz 1 hónapot várni akkor nem art cselekedni

Én viszonylag jó időpontokat kaptam 1-2 hét csúszással ami tok jó főleg ha nem faj az embernek a foga

2020. aug. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Erzestelenito injekcioval, ha egymas mellettiek, kettot lehet siman.
2020. aug. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!