Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ideiglenes lakcímkártyával az...

Nagylaci93 kérdése:

Ideiglenes lakcímkártyával az adott városba nem mehetek fogtömés miatt a körzeti fogorvoshoz?

Figyelt kérdés

Tartózkodási címemen(ideiglenes lakcímkártyával) elmentem a körzeti fogorvoshoz mert be kellett tömni az egyiket, és mondta hogy még lenne több is amit be kéne tömni, de azt már az állandó lékcímemhez tartozó fogorvosnál tudnám megcsináltatni.

Most a korona miatt volt valami változás a fogorvosoknál vagy mi történt? Miért nem vállal el, mikor oda tartozom?

Ezen az oldalon nem találtam semmi ilyesmit.

[link]


2020. aug. 11. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem akart dolgozni. Nincs semmilyen új szabályozás, mehetsz a tartózkodási helyed szerinti és a lakóhely szerinti orvosokhoz is. Szóval, mindkét helyen el kell látniuk!
2020. aug. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én is erre gondoltam... azt mondta ideiglenesen jelentkezzek át állandó lakcímre, és úgy rendben van, de az milyen hülyeség már, meg nyűg.

Lakcímemen egy 73éves öregemberhez már csak nem megyek mert több kárt csinál a fogaimba mint hasznot, ez meg nem volt szimpatikus bemutatkozás elsőre.


"Lehetőség van a körzeti (területi ellátási kötelezettség alapján kijelölt) fogorvosi szolgálattól eltérően másik fogorvoshoz is fordulni, amennyiben a felkeresett másik fogorvos az ellátását elvállalja. Ebben az esetben ugyanolyan feltételekkel vehető igénybe a fogorvosi ellátás, mintha a saját körzetében látták volna el"


Valaki esetleg így jelentkezett már át?

2020. aug. 11. 17:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért kellene átjelentkezni ideiglenesen az állandó lakcímedre??? Nem két címed van most, egy állandó és egy tartózkodási?
2020. aug. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De kettő van. Ő úgy mondta, hogy ne ideiglenes legyen a jelenlegi tartózkodási címem hanem állandó. Ja csak emiatt, aztán vissza jelentkezni megint ahogy jelenleg van. Elvileg mások is így csinálják, nyilván...
2020. aug. 11. 17:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi van??? Ilyen baromságot! Mint írtam mindkét lakcímeden el kell látniuk az orvosoknak! Amúgy én magánhoz járok, az összes SZTK-ban baxnak dolgozni a fogorvosok, ott jó esetben csak húznak, de azt se szívesen, inkább beutalnak a Szentkirályi utcába, ott van a szájsebészet.
2020. aug. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!