Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit csinalhatnek hogy ne...

Mit csinalhatnek hogy ne fajjon ennyire a bolcsessegfogam?

Figyelt kérdés
mar 3 napja hogy faj lent a bal oldalon a bolcsessegfog helye semmi nyoma hogy jonne de nagyon faj az alkapcsom de nincs megdagadva es azon az oldalon a mandulam is kezd bepirossodni es a fejem is faj azota minden nap.Mi tevo legyek mar megorulok nurofen fortet vettem be de nem segit valami tippetek van elorre is koszonom 25L

2020. aug. 20. 08:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Irány a fogorvos. Megnézik egy röntgennel, lehet hogy nem tud kijönni és begyulladt. Menj orvoshoz vele.
2020. aug. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak annyi hogy nem tudom hogy vallal a fogorvos mert romaniaban elek es itt durvabb a helyzet a virus miatt es a fogorvosok is csak a sulyosabb eseteket vallaljak sok magan be is zart
2020. aug. 20. 11:00
 3/3 anonim ***** válasza:
En Csehorszagban csinaltam meg, ahol szintén para a helyzet. Kerdezd meg tole. Egyebkent valszeg szajsebesz kell majd. Az pedig hogy faj, de nincs nyoma valszeg azt jelenti, hogy iny alatt helyezkedik el. Elso korben kene csinaltatnod egy rontgenfelvetelt. Azalapjan tudjak majd megmondani hogy ki kell-e szedni vagy sem. Eselyes hogy ki kell. A mutet maga nem para, utana fajdogal majd egy hetig.
2020. okt. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!