Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás után tényleg lehet...

Foghúzás után tényleg lehet valaki leukémiás?

Figyelt kérdés
Ezt hallottam egy nőtől, akinek az unokatestvére leukémiás lett egy foghúzás után. De én ezt nehezen hiszem el, hogy attól lett az.

2020. aug. 23. 15:05
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Hát én nem hinném, szerintem ilyen nem lehetséges. Bár én nem is értek hozzá.
2020. aug. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

Akkor minek szólsz hozzá első? :D

Nem lehet. A leukémia egy rák és semmi köze a foghúzáshoz. Ekkora marhaságot nem is tudom ,hogy találhat ki valaki.

2020. aug. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Maximum épp egy foghúzás után pár nappal kapta meg a diagnózist. De semmi köze a kettőnek egymáshoz. Foghúzástól nem leszel rákos.
2020. aug. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Na most dobta le az agyam az ékszíjat!


Csak újra kéne nyitni a Lipótot.

2020. aug. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%

Bárki bármit mond id, lehet!

Csak nem a foghúzástól...!

2020. aug. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehet foghúzás után bárkinek bármilyen (akár gyógyíthatatlan) betegsége.

De ahhoz a foghúzásnak semmi köze.

2020. aug. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek szeretnek jól hangzó meséket kitalálni meg kombinálni. Semmi köze a kettőnek egymáshoz! Ez olyan, mint amikor életem első randiján faluhelyen kéz a kézben sétáltunk, a falusiak másnap meg már azt mesélték egymásnak, hogy úton van a gyerek.
2020. aug. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
"Egy nőtől akinek az unokatestvére..." már jól indul :D volt egy olyan játék az általánosban, hogy körbe kellett állni az első mondott a szomszédjának valamit amit aztán az tovább adott a mellette állónak. Mire a kör végére ért a mondat valami teljesen más jött ki. Itt is ilyesmi történhetett :D
2020. aug. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Lehetséges hogy ilyen történt, de én azt írtam le ténylegesen amit hallottam a nőtől szemtől szemben. Természetesen nem hittem el, de napokig nyugtalanított, annyira meggyőzően mondta, ezért itt is feltettem a kérdést. Azért remélem nem lincselnek meg?!
2020. aug. 29. 19:07
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem de kerüld el azt a nőt mert agysorvadást fogsz kapni tőle :)
2020. aug. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!