Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Még mindig fáj,hogyan tovább?

Még mindig fáj,hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Tegnap írtam ki kérdést,hogy a tömés alatt újra begyulladt a fogam,amibe szerdán idegölő pasztát tettek. A doktornő ma azt mondta,hogy ennek a fajtának kell egy pár hét,tehát az idegek még tuti nem haltak el. A gyulladás miatt ma úgy döntött,hogy kiszedi a tömést a pasztával együtt és nyitva hagyja jövő hétig. Viszont mintha semmi nem változott volna. Ugyanazt az éles,szúró,égető fájdalmat érzem a fél arcomon,fülemen,illetve egy ponton úgy le van zsibbadva a szám,hogy nem érzem,mikor hozzáérek. Normális ez ilyenkor? Nem ettem még,tehát nem mehetett bele semmi. Most kezdem a 2. hetet az antibiotikum és cataflam kombóval. A fogból (lyukból) nem ürül semmi. Nem tudom,hogy most emiatt visszahívjam-e,vagy ez normális folyamat,amíg leapad.

2020. aug. 24. 19:12
 1/9 anonim ***** válasza:

megröntgenezte? nincs a gyökerénél ciszta vagy ilyesmi?


alsó fog?

2020. aug. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Alsó fog,nem röntgenezte. De úgy tűnt,nem is tervezi,ezt az utolsó esélyt adta neki,aztán kihúzni akarja.
2020. aug. 24. 19:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Én felkeresnék egy másik fogorvost és megkérdezném, ő mit lát, mit tenne.
2020. aug. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

meg kéne röntgenezni és ha van alul egy góc, akkor megcsapolni. ha alsó fog, pláne nem tud a gravitáció miatt magától ürülni


nekem egyszer a fél fejem feldagadt egy ilyen fog miatt. a doktornő elsápadt, amikor meglátott és azonnal előrevett. szerintem is keress másik orvost

2020. aug. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Lehet,az lesz. Nekem csak annyit mondott,hogy szívogassam,de nem igazán jön belőle semmi,csak ilyen kellemetlen szájíz lesz utána.
2020. aug. 24. 19:50
 6/9 A kérdező kommentje:
És amúgy ez a megcsapolás hogy zajlik?
2020. aug. 24. 19:51
 7/9 anonim ***** válasza:
Sajnos még az is lehet, hogy mellette lévő fogat kezel... Sajnos több embert is ismerek aki így járt, apunak pl. két fogát is húzták ki tévedésből. :((
2020. aug. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koppintással ellenőrizte,én egy hátsóbb,nagyobb fogamra gyanakodtam,de nem az volt érzékeny :/
2020. aug. 24. 19:54
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor végképp menj el mielőbb másik dokihoz.
2020. aug. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!