Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Felétek hogy dolgoznak mostaná...

Felétek hogy dolgoznak mostanában a körzeti fogorvosok? Nehéz bejutni, csak sürgős eseteket fogadnak?

Figyelt kérdés

2020. szept. 12. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém március óta nem dolgozik. Paff
2020. szept. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
Bujkál de ellehet kapni mondtam is neki szégyellje magát orvos létére elbújik .
2020. szept. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezért járok én maszekhoz. Tudom, pénz. De ott legalább azonnal fogadnak. Éppen a múlt héten voltam.
2020. szept. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Körzetben vagyok fogorvos, május 4. óta rendesen dolgozunk. Nem nehéz bejutni, aki május óta sorra akart kerülni, az kapott ellátást. Most eléggé aggódunk, hogy vajon leállítanak-e minket, úgyhogy őszintén szólva inkább azokra az esetekre koncentrálunk, amelyeket tavasszal nem csinálhattunk, illetve ellátás hiányában biztos lenne a tartós szövődmény (fogelvesztés elsősorban). Azt mondjuk el tudom mondani, hogy most hirtelen sokan rájöttek, hogy lehet nem lesz megint fogászat ősszel, és azonnal akar időpont, az sajnos nincsen, maximális kapacitáson dolgozunk, túlórázunk is. Aki időben kapcsolt, az járt jól, aki tegnap jött rá, hogy gond van, annak sajnos van oka aggódni, mivel még én sem tudom, hogy pl jövő héten dolgozhatok-e még...
2020. szept. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is körzeti fogorvos vagyok. Nálunk kb. annyi a páciens, mint máskor.
2020. szept. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38%
Minden korzetis fogorvos gyk zik...
2020. szept. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
Igen, válaszolnak ketten és ebből az következik, hogy minden körzeti fogorvos itt van...
2020. szept. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Simán be tudtam kerülni augusztus közepe óta két tömésre és egy fogkőleszedésre. Áldom is az eszem miatta. Ki tudja mi lesz a jövő héten
2020. szept. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nálunk vírus téma nélkül is 2-2,5 hónap múlva szokott lenni időpont...
2020. szept. 22. 06:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!