Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit gondoltok a lidl elektromo...

Mit gondoltok a lidl elektromos fogkeféjéről?

Figyelt kérdés
vagy úgy általában megéri-e ilyet venni?
2020. szept. 15. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem éri meg, mert sokkal korlátozottabb a lehetőség új fejet venni. Én akcióban 8 ezerért vettem Oral B-t, ami azért nagyobb márka és még a kínai boltokban is tudok pótfejet hozzá. Ha pár ezer forinttal olcsóbb is a Lidls, nekem nem éri meg. Ráadásul simán lehet, hogy egy idő után nem gyártanak majd hozzá és akkor hiába működik az elektromos fogkefe. Amúgy biztos, hogy a célnak megfelelő amúgy és egy ideig biztos nem lenne probléma vele. Ha nagyon fontos, hogy olcsó legyen, akkor szerintem jó döntés lehet+a sima kézi fogkefénél biztos, hogy hatékonyabb is.
2020. szept. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kb 6 fejet adtak hozzá. Másfél év után puhult ki az első fej, úgyhogy azzal nem lesz gond. Szerintem sokkal jobban megéri mint a nagy márják méregdrága cuccai. Akksisom van, nem az elemes.
2020. szept. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pár éve vettem egyet , igaz az Aldiban, de annyira rázott hogy szinte rezgett még az agyam is tőle , úgyhogy én megvàltam tőle. Ráadásul nem is annyira olcsó . Egy alap Oral B 7-8 ezer forint , sokszor van rá akció , és az egy nagyon jó fogkefe . Nekem a fogorvosom is azt ajánlotta .
2020. szept. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!