Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Levették a foszabáylozómat és...

Levették a foszabáylozómat és azt vettem észre, hogy három fogam külső felületén a zománcrétegből hiányzik kis rész (kb 2mm átmérős területen). Most ezek a részek sárgásak. Szerintetek bakizott az orvos vagy ez normális dolog? Nem tudom mit tegyek.

Figyelt kérdés

2020. szept. 17. 22:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az inkább a ragasztó maradéka, nem szedték le jól.
2020. szept. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Igen lehet ragasztó, ami gondolom idővel lejön a fogmosásokkal. De a zománcból is eltűnt valamennyi. Utóbbit nem értem miért történhetett.

A dokim hülyének nézett, mikor erre rákérdeztem.

2020. szept. 17. 22:45
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem annak idejen mindent elmagyaraztak. Ragasztas elott savval lemarattak egy nagyon finom reteget a zomancbol, hogy meguljon a ragaszto. Mondta az orvos, hogy utana vissza fog epulni, foleg ha fluridos fogkremet hasznalok.

Mikor levettek, tukorben en lattam a brekettek helyet, de nem sarga, csak halvany kis teglalapocskak. Talan honapokig is eltartott, de teljesen eltunt. Mivel husz eve volt, ez nem nyugtat meg teged, de egy ev mulva biztos nem latszott.

2020. szept. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Közebn megnézettem másik dokival. Egyértelműen látszik, hogy lefaragták a fogam külső rétegét. Nagyon ki vagyok akadva. Valószínűleg feljelentést fogok tenni.
2020. szept. 19. 00:08
 5/11 anonim ***** válasza:
57%

Jezusom!! Milyen orvos az ilyen😡😡😡

Tedd meg a feljelentest nyugodtan! Sot...

Borzalmas... de egyebkent ez hol tortent? En is fogszabis vagyok, es nem akarok igy jarni..

2020. okt. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Lett valami?
2020. okt. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Na mi újság? Nekem is ilyen volt - matt, sárga folt, én is azt hittem, hogy a fogzománcom szenvedett kárt végérvényesen, de nem egész egy év múlva ugyanolyan hibátlan volt megint.
2021. máj. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sérült a fogzománc. Soha többé nem vállalnám be a fogszabáylozást.
2021. júl. 12. 16:43
 9/11 anonim ***** válasza:
Rendbejött azóta, vagy mi történt, kérdező?
febr. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Használj Tooth Mousse-t vagy valami hasonlót. Aranyárban vannak, de pont erre jók.
febr. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!