Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Baranya megyében vagy Pécsen,f...

Baranya megyében vagy Pécsen,fogorvos aki szinte természetes kinézetű,esztétikus,fogpótlást,koronát csinál ?

Figyelt kérdés

Lehetőleg saját tapasztalaton alapuló véleményeket, tanácsokat kérek!

Fogorvost keresek Pécsen, de olyan fogorvost, akinek a fogtechnikusa is kiváló, azaz, jó fogorvos és fogtechnikus párost keresek !

Mit értek a jó alatt :

Orvos, aki szakmailag és emberileg is lelkiismeretesen kiváló-preciz munkát végez, és mind ezt hasonlóan lelkiismeretes és precíz fogtechnikussal összehangoltan végzi!

Saját tapasztalatból tudom, hogy sok múlik a fogorvoson, de ugyan annyi műlik a fogtechnikus munkáján is !

Ahhoz, hogy szép esztétikus és szakmailag is hibátlan fogakat kapjunk elengedhetetlen az összehangoltan dolgozó fogorvos - fogtechnikus páros !

Kérlek osszátok meg velem saját véleményeiteket, tapasztalataitokat!

Szerintetek, hol találom azt a fogorvost, aki szinte természetesnek tűnő, szép és jó fogakat csinál?

Első - felső és alsó fogak koronáinak cseréjére lenne szükségem. Illetve az alsó részen fog pótlásra is szükség van, amit nem kifejezetten fogbeültetéssel, hanem inkább "híd" mególdással szeretnék megoldatni.

Szóval nem szeretnék a saját fogaim színénél sem világosabb sem sötétebb színű pótlásokat!

De azt sem szeretném , ha az eredeti fogaim alakjától, formájától, méretétől eltérő alakú, formájú, méretű,kinézetű fogakat csinálnának.

Várom és előre megköszönöm a segítő szándékú segítséget,javaslatokat, útba igazítást, tanácsokat!



#fogorvos fogtechnikus Pécs Baranya megye #Precíz pontos fogorvos fogtechnikus Pécs Pécsen #Jó preciz esztétikus fogászat fogorvos fogtechnikus Pécs Pécsen
2020. szept. 22. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pécsett az FK dental, azon belül dr. Kende Dóra (a vezetéknevében nem vagyok biztos, de ő az egyetlen Dóra ott).
2020. szept. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
dr.Bán Ágnes, a paradontológiai tanszék tanszékvezető docense, nagyon jó szakember. Gyönyörűen dolgozik.
2020. okt. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Még mindig aktuális a kérdésem, csak nem akartam újból és újként kiírni.

Várom megtisztelő válaszaitokat !

2021. dec. 11. 23:21
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Dr. Lempel Edina a fogászati klinikán. Az egyik legkiválóbb szakember az esztétikai fogászatban, ráadásul egy tündér. Írom ezt úgy, hogy Pécsett végeztem fogorvosként, egyik volt diákja vagyok, tömte is fogam, így nem csak szakmai, de páciensi szemszögből is meg tudom ítélni :)
2021. dec. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!