Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Valakinek távolítottak már el...

Valakinek távolítottak már el fogászati implantátumot?Mennyire fáj?

Figyelt kérdés
Pár évvel ezelőtt kaptam pár implantátumot, de lassan 6 hónapja az ínyem folyamatos gyulladásban van az egyik implantátumnál.Már a beültetés után is jelentkezett a gond, de akkor még sikerült megoldani, most azonban mindenféle kezelés, sikertelen volt, ezért el kell távolítani.Kapok a helyére másikat.Érdekelne mennyire fáj...be vagyok parázva miatta.

2020. szept. 26. 19:16
 1/3 A kérdező kommentje:
Választ nem kaptam, de ha esetleg valaki hasonló cipőben járna, azt elmondom, hogy nem fájt.Érzéstelenítés nélkül eltávolították az implantátumot.Nem csontosodott be rendesen.Gyógyulás (kb 2 hónap) után csontpótlás majd új implantátum...mindezt garanciában, mivel a kezdetektől volt vele gond.
2020. okt. 2. 18:45
 2/3 anonim ***** válasza:
Hol tavolitottak el az impantatumodat? Sajnos az en fogaszom nem hajlando eltavolitani az enyemet. 15 eves viszket rettenetesen es faj, bizonyos eteleket ha fogyasztok akkor bedagad az iny korulotte. Eddig nem sikerult talalnom senkit aki8 bevallalna. Koszonom.
2020. okt. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Írtam privát üzit!..egyébként vidéki vagyok.Szerintem ha egy normális fogorvosnak elmondod a panaszaid a legkevesebb, hogy csinál egy ct felvételt és meglátja mi a helyzet az implantátummal.Ha pedig indokolt akkor eltávolítja.
2020. okt. 10. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!