Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az Ínybe adott injekció...

Az Ínybe adott injekció tényleg borzalmasan fájdalmas? A fogorvosnál adott injekció rettenet tényleg?

Figyelt kérdés
Az injekció nem fájdalmas karba vagy comba izomba beadva de azt mondják hogy a szájba a ínybe beadva iszonyú fájdalmas , tényleg nagyon fáj?

2020. szept. 28. 17:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megéri kibírni, mert maga a kezelés sokkal fájdalmasabb lenne érzéstelenítés nélkül. Sajnos volt, amikor az orvos nem volt hajlandó adni érzéstelenítést és nagyon fájt a kezelés, ehhez képest az a szúrás nekem semmiség. Nem kellemes, de hát maga a fogorvoshoz járás sem az.
2020. szept. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
45%
Az "iszonyú fájdalmas" szerintem merő túlzás, de nyilván vannak olyan nyámnyilák, akik haldokolnak már a gondolatától is :) Amúgy szerintem a szájpadlásba kapott injekció a rosszabb, ott szoktam én is kapaszkodni a székbe, de mivel csak egy pillanat az egész, nem mondanám tényleg fájdalmasnak.
2020. szept. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Sosem fájt nekem,még gennyes fognál sem a szuri.

De ha azt a gennyes,vagy érzékeny fogat fúrják,még érzéstelenités mellett is kegyetlen érzés.Egy ilyen fogfúrás után mondtam magamban,hogy nem tudom a jóistenke miért rakott ideget a fogunkba,hogy kinunkban magunk alá gitteljünk?

2020. nov. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!