Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Meddig fog még fájni a fogam?

Meddig fog még fájni a fogam?

Figyelt kérdés

Szombat éjfélkor felébredtem hogy fáj a fogam vetem be algopyrint hamar el is múlt utána, Szombat este vetem be flector port. Tegnap is többször is vetem be flector port, ma még délelőtt és délután és majd még este meg éjszaka is mert a héten éjszakás vagyok, nem tudom hogy fogom ki bírni.


Péntek délután búkon volt az ablakom és járt a levegő szerintem huzatot kapott. Ősszel mindig meg szokott fájdulni elől a fogam a hideg levegő miatt bringázásnál is. De már nem emlékszek hány napig szokott tartani.


Ma délelőtt voltam fogorvosnál azt mondta egészségesek a fogaim és látta kicsit be van gyulladva az ínyem ő szerinte is a huzatot kapott, azt mondta jó flector por.



2020. szept. 28. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Igyál kamilla teát vagy öblögess vele, nekem használni szokott a langyos tea. Amúgy változó, nekem 1 hétig is volt, h fájt.
2020. szept. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Sokkal rosszabb lett, reggel 7 kór vetem be algopyrint de 8 kór felkeltem mert nagyon fájt és vetem be flector port is 10:50 kor megint vetem be flector port is 14:33 kor flector port.


Hozzá érek az arcomhoz fáj, bele nézek a számba fel van dagadva belűről az arcom a fogam mellett.


Nagyon ki vagyok enni se tudok rendesen, nem bírok rendesen aludni se tudok sírtam is.


Sós vízzel meg próbáltam borogatni.

2020. szept. 29. 15:01
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne sirjal hanem menj el fogorvoshoz. Csinaljon rontgent azt kiderul mivan. Ne otthoni praktikakkal kiserletezz , semmi ertelme. Csak a fogorvos segit , persze nem a 70 eves videki sztks.
2020. szept. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Számban is van kicsi hólyag meg fonnyadt a bőr.


Nem tudom hogy fogom túl élni mai éjszakát is a melóba, még kajálni se tudok jól úgyhogy nem is eszek a melóba semmit.


Fogorvos meg nem írna ki a hétre megint lehet elküldene 8 per alatt, minden hova idő pont kell én meg nem bírok várni napokat.

2020. szept. 29. 19:23
 5/8 A kérdező kommentje:
Műszakvezetőt felhívtam hogy nagyon fája fogam, de mondta akkor is menjek be mert akkor meg áll az egész sor mert én vagyok egyedül fröcsis gépkezelő éjszakába.
2020. szept. 29. 20:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Sürgős esetet el kell látnia fogorvosnak amúgy ahogy leírod a fogamnak nekem se volt baja de alatta volt egy talyog vagy ciszta és akkor volt ilyen ki gyökérkezelte fogorvos utána sokkal jobb volt mert kifakadt a ciszta vagy talyog vagy mi meg jó párszor vissza kellett mennem mire eltűnt de első kezelés után már semmi bajom nem volt ..
2020. szept. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6os vagyok ha neked még sem bár ezt röntgen alapján állapítják meg akkor is kéne valami antibiotikum amitől lemegy a gyulladás és akkor nem fájna..😔 amúgy meg ha megoldódik a probléma akkor már nem lesz semmi bajod és akkor nem kell kiírni se de szerintem biztos meg tudnád beszélni mondjuk háziorvossal h írjon ki . Sajnálom és remélem megoldódik a problémád 😔
2020. szept. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Te fiu vagy?
2020. szept. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!