Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire fog ez fájni? (Bővebb...

Mennyire fog ez fájni? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

A fogorvosom azt mondta hogy egy hatalmas lyuk van az egyik felső rágófogamon és bele van nőve az íny. Egyébként kb 3 éve ilyen csak én eddig nem mertem elmenni fogorvoshoz, meg nem is fájt de mostmár szokott néha fájni és elmentem. Be is bizonyosodott hogy okkal féltem elmenni, azt mondta hogy a szájsebészeten fogják megcsinálni amit kell, még ő sem tudja hogy mit tesznek majd vele.

Szó szerint rettegek hogy mi lesz...

Van valakinek tapasztalata ezzel?



2020. szept. 29. 15:02
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%

Nekem most volt egy ismerősöm szájsebészeten. Azt mondta, hogy szerte szét fogják vágni a fejét, hogy ki tudják venni a fogát.

Másnap mesélte, hogy azt hitte az injekció után még csak az előkészületi vagdosásokkal végzett a doki, de már kint volt a foga. Nem érzett semmit. Durva, hogy mennyire sokat fejlődött már a fogászati ellátás.

Majd írj milyen volt, másnak is segítség!

2020. szept. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ne félj nekem ki húzta fogorvos de felső rágófogam véste minden fel ért egy szajsebeszeti kezeléssel de semmit nem éreztem belőle közbe se és utána se !
2020. szept. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Csütörtökön megyek szájsebészetre. Ha nem késő neked, akkor majd megirom aznap délután milyen volt. Nekem gyökérkezelt fogat szednek ki, amibe beletört a gyökérkezelő tű és begyulladt a fogam alatt.
2020. szept. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

2-es vagyok

Akkor jól megszívtad te is 😔 nekem is gyökérkezelt fogat húzott nekem szerencsére megoldotta fogorvos (de ha kellett volna elmentem volna szajsebeszetre csak az tőlünk jóval távolabb van)

A legrosszabb esküszöm az volt hogy nem cigizhettem 3napig ..pedig bedagadt a fejem 3x kapartak ki helyet mert ki esett verdugo (ennyivel azért jobb szájsebész mert ott legalább össze varják) így nem esik ki a vérdugo szóval nyugi nem lesz semmi baj senkinek 😊

2020. szept. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem gyökérkezelt fogat is húztak már, és volt foggyökér rezekcióm is (amikor kivágják a fog gyulladt gyökerét, de a fog megmarad). Mindkét eljárás előtt cidriztem, de igazából tök feleslegesen. 15-20 percnél tovább egyik sem tartott.

Egyáltalán nem fájt közben, csak annyit éreztem, hogy valamit matat a számban.

Mindkétszer írtak fel fájdalomcsillapítót, de egyszer sem kellett bevennem, pedig mindig megdagadt az arcom néhány napra. Csak csúnya volt, de nem fájt.

Nem azt mondom, hogy mennék minden héten, de az biztos, hogy következő alkalommal nem stresszelnék rá.

2020. szept. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, holnap délelőtt megyek, nagyon remélem hogy nem fog fájni nekem sem, nagyon félek :(
2020. szept. 30. 11:20
 7/13 anonim ***** válasza:
Ne félj nem fogod érezni 😊 majd írj hogy sikerült
2020. szept. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Vágod az a baj hogy ez a pécsi fogászati klinika, és itt Baranya megyében az orvosok többsége nem hozzáértő, és ilyen tipikus sintér aki még élvezi is hogy szar neked.
2020. szept. 30. 16:31
 9/13 anonim ***** válasza:
Sajnálom én se bízok az ilyen “szak”emberekben ..ezért örültem h megoldotta fogorvos mert így magánban sokkal olcsóbb volt mint a szájsebészet ott 55.000Ft volt a minimum amit mondtak (Komárom-Esztergom megye)
2020. szept. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hat majd ma kiderül mi lesz...Komolyan mondom egy év alatt nem ért ennyi stressz mint ebben a 3 napban.
2020. okt. 1. 05:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!