Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzásnál a fogorvos oda...

Foghúzásnál a fogorvos oda adja a fogam vagy elveszik tőlem és megsemmisítik?

Figyelt kérdés

Ha ki húzák a fogam akkor a fogorvos ide adja majd a fogam papírzsebkendőben vagy elveszik tőlem?


Szeretném hogy ide adják a fogam mert szeretném egy gyufás dobozban eltemetni megsíratni picit ,mivel mégis csak az én fogam és rengeteg emlék fűződik hozzá.


Persze nem akarok túlzásba esni mivel van aki a kezét lábát veszti el én nekem csak a fogam fogják amputálni.



2020. okt. 5. 19:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha elkéred, odaadja, szerintem. Miért ne adná oda?
2020. okt. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Foghúzás előtt szólj neki: "ne dobja ki, emlékbe szeretnéd".
2020. okt. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
20%
Az orvos is gyűjti mivel abból csinálják a műfogsort, hogy valódi hatást keltsen azért készítik eredetiből. Kiválogatják és abból összeraknak egyet én így hallottam
2020. okt. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tejfogat húztak, kérdezte az orvos, szeretném-e elvinni. Ez egyáltalán nem fura, mégis egy részed, de a mini temetés azért túlzás
2020. okt. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
40%
A haramadik válaszolónak igaza van. Mindig előre tisztázni kell, hogy a kihúzott fogat el akarod vinni, mert különben ha olyan a fogorvos, akkor egészséges fogat húz ki sumákságból, hogy eladhassa műfogsorkészítőnek!!!
2020. okt. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%

Fogorvos vagyok, köszi a tippet, majd ha hozzátok hasonló gyengébb értelmi képességekkel rendelkező esik be a rendelőmbe, akkor ép, egészséges fogát fogom kihúzni (ha van neki ilyenje egyáltalán), hogy spóroljak a technikusnak a műfogakon.


Kérdező! A kihúzott fog alapvetően veszélyes hulladéknak minősül, így általában nem. 2 kivétel van, kisgyereknél a tejfog, mert viszi haza a fogtündérnek, felnőttek esetében, ha amúgy ép, egészséges fogról van szó, de vmiért ki kell venni (pl torlódás veszélye miatt bölcsfog). Mivel azonban az esetek 99%ban nem ép fogakat veszünk ki, sokszor ráadásul több darabban, ezért nem adjuk oda. Pudvás, szuvas valami, körülötte gyulladásos szövettel, sokan meg sem akarják nézni.

2020. okt. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
43%

3-as vagyok, köszi utolsó, hogy megerősítesz

képes úgy kihúzni hogy észre sem veszi az ember!

Figyelni kell a kezeit mert aztmondja hogy csak "betömi a fogat" de ugye elérzéstelenít bármit csinálhat, lehet a kiszed 3-4 fogat. nem érzed mer ugye el vagy érzéstelenítőzve

2020. okt. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
76%
😂😂
2020. okt. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
74%
pudvás? ez milyen szakkifejezés?
2020. okt. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
20%
Most persze idejött egy önjelölt fogorvos, aki mosdatja a kollégáit, pedig ki kell mondani, hogy a fogorvosbűnözés LÉTEZÖ jelenség Magyarországon. Tudod kérdező, hogy mennyiért veszik át pl: a kisörlők darabját a műfogsorkészítők? Kortól, állapottól, stb. függően 7-8 ezer forintért. Csak napi egy ilyet passzoljon el egy fogorvos és hipp-hopp meg is szedte magát. Ha nem hiszed el, olvass utána, nem magamtól találtam ki.
2020. okt. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!