Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fájni fog a varratszedés?

Fájni fog a varratszedés?

Figyelt kérdés

Alsó rágó fog húzás után összevarrta a sebet a szájsebész. Hamarosan varrat szedés de a terület meg van duzzadva, vörös az inyem, a varratok között pedig valami fehér dolog van. A nyelvemmel se tudok hozzá érni annyira érzékeny.

Olvastam itt a gyakorin hogy a varratszedés nem fájdalmas. De mi a helyzet az én esetemben? Rendesen félek ha rá gondolok. Ilyen állapotban is kiszedi a varratot az orvos? Vagy ez normális? Mennyire lesz fájdalmas?



2020. okt. 7. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
46%

A duzzanat, vörösség teljesen normális egy foghúzás után.

Nekem a felső rágó fogamnak a helyét varrták, nem mentem vissza varratszedésre, kiszedtem magamnak xD tudom,tudom ilyet nem szabad, de messzire kellett volna menni, és nagyon rossz volt a tömegközlekedés oda.

A lényeg, hogy egyáltalán nem fáj, semmit nem lehet érezni.

2020. okt. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2020. okt. 8. 04:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Kis csípéseket éreztem. Öblögess Phlogosol oldattal varratszedésig.
2020. okt. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Be van gyulladva. Mindent betartottál amit mondott az orvos??? Legalább 3 nap tejtermék mentes élet, stb. ?

Ha be van gyulladva akkor nem lesz kellemes ha kiszedi, sőt lehet bent is tartja még.

2020. okt. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nemár! Tényleg be lehet gyulladva? Basszus. :(

Mindent betartottam, de pár alkalommal ráharaptam a sebre evés közben.

Mivel első foghúzásom így nem tudom hogyan kell kinézni a sebnek. Ma egy hetes. Holnap lesz varratszedés.

2020. okt. 8. 12:09
 6/8 anonim ***** válasza:

Csak azért írtam mert nekem nem volt se vörös, se érzékeny (max aznap) és fehér darabkák se voltak rajta.

De majd az orvos megmondja.

Egyébként a varratszedés nem fáj, inkább kellemetlen, kis csipkedő érzés.

2020. okt. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem fájt egyáltalán. :) kicsit fura érzés volt ahogy húzta ki a szálakat.

Pici gyulladás van, de nem vészes. A doki szerint ennyi normális.

2020. okt. 9. 14:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Na akkor jó!
2020. okt. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!