Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miskolcon tudtok jó fogorvost...

Miskolcon tudtok jó fogorvost aki türelmes? Nem szokott a fogorvosi székben hányingeretek lenni? Öklendezni? Többi lentebb.

Figyelt kérdés

Kiskorom óta a fogorvos nálam egy mumus procedúra.. Nem a fájdalomtól félek vagy bármi ilyesmi. Egész egyszerűen nem tudom nagyra és hosszú ideig nyitvatartani számat mert öklendezek és hányingerem van.. Ezért nálam ez az egész folyamat egy kínszenvedés és gondolom ugyan úgy az orvosnak. Megint esedékes lenne fogorvoshoz mennem mert hátul van egy rossz fogam ami húzós és párat be is kéne tömetni. Olyan szintű a hányingerem hogy fogmosás közben is rám szokott jönni.. tudnátok ezzel kapcsolatosan valami tanácsot vagy okosságot adni amivel végre szépre varázsolhatnám a mosolyomat??

26/F



2020. okt. 8. 04:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem kerdezd meg a fogorvost a dologrol. Ezernyifele dolgot esetet lattak, kezeltek mar, hatha van nekik ilyen esetre is valamilyen eljarasuk technikajuk, otletuk. Valamivel nyugtatnak csillapitanak, befujja valamivel, hogy kevesbe legyen erzekeny. Valamit csak kitud talalni.
2020. okt. 8. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ismerős a probléma. Sajnos számomra érthetetlen módon a legtöbb doki egyszerűen nem tud ezzel mit kezdeni.

Számomra egyetlen megoldás az hogy edzem magam. A fogkefét a számban tartom a kritikus pontokon (ami kiváltja az öklendezést). Nagyon kellemetlen de ha minden nap csinálod, előbb utóbb csökken a garatreflex.

Jah és ha kitapasztalod a kezelés közben mi okoz öklendezést akkor kérd a dokit/asszisztenst hogy segítsen elkerülni.

Pl nekem a fúrás okoz hányingert. Talán a víz miatt ami fröcsköl belőle. Kértem a dokit hogy gyakran álljon meg, az asszisztenst pedig hogy szívja ki ilyenkor alaposan a vizet a számból. Ez sokat segít.

2020. okt. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!